Farní aktivity

Pastorační rada Ekonomická rada Výuka náboženství Ministranti Schola malá Schola velká Sbor Spolčo mladých Piškoti Poupátka Společenství manželů Živý růženec Farní zpravodaj Farní stránky Česká křesťanská akademie Animátoři mládeže Ostatní aktivity

Poupátka

Toto společenství holek od 1. třídy ZŠ a jejich vedoucích se schází už čtvrtý rok. Název POUPÁTKA vznikl z přirovnání ke květině: „Tak jako se z poupátka postupně rozvije celá růžička, tak i my malé holky se musíme ještě hodně snažit, aby z nás byly dobré zpěvačky naší scholy.“ A proto společně zpíváme, hrajeme si, kreslíme, vyrábíme a hlavně děláme radost sobě i ostatním.

V minulých letech jsme např. zpívali lidem v Pečovatelském domě či Nemocnici Milosrdných bratří. Každé setkání se společně modlíme za to, aby se nás scházelo víc. Když jsme začínali, bylo nás pět. Teď už se pomalu rozrůstáme. V poslední době se bohužel kvůli studijním a pracovním povinnostem vedoucích scházíme pouze jedenkrát za měsíc. O to větší radost máme, že můžeme být spolu. Přijďte taky za námi, rádi vás mezi sebou uvítáme!

Pozvánka mezi poupátka ke stažení.

© 2008 Římskokatolická farnost Vizovice :: Designed by Javora .O. :: Code by T. B. :: Administrace: Jiří Slezák
Děkujeme za bezplatný hosting firmě ZLINUX
Počídadlo přístupů: