Poupátka

Toto společenství holek od 1. třídy ZŠ a jejich vedoucích se schází už čtvrtý rok. Název POUPÁTKA vznikl z přirovnání ke květině: „Tak jako se z poupátka postupně rozvije celá růžička, tak i my malé holky se musíme ještě hodně snažit, aby z nás byly dobré zpěvačky naší scholy.“ A proto společně zpíváme, hrajeme si, kreslíme, vyrábíme a hlavně děláme radost sobě i ostatním.

V minulých letech jsme např. zpívali lidem v Pečovatelském domě či Nemocnici Milosrdných bratří. Každé setkání se společně modlíme za to, aby se nás scházelo víc. Když jsme začínali, bylo nás pět. Teď už se pomalu rozrůstáme. V poslední době se bohužel kvůli studijním a pracovním povinnostem vedoucích scházíme pouze jedenkrát za měsíc. O to větší radost máme, že můžeme být spolu. Přijďte taky za námi, rádi vás mezi sebou uvítáme!

Pozvánka mezi poupátka ke stažení.