Schola malá

Malá schola v naší farnosti funguje již řadu let. Schází se v ní holky od 1. třídy zhruba do 14 let, kdy se v případě zájmu mohou připojit k velké schole.

Svým zpěvem doprovázíme páteční dětské mše. Můžete od nás slyšet písničky ze zpěvníků Zpíváme si písničku 1 – 3, z Hosan, Koinonie, ale i celou řadu písniček méně známých.

V současné době se schází asi 10 – 12 malých holek. S vedením a organizací pomáhají holky z velké scholy a také početná skupina maminek.

Zkoušíme pravidelně v pátek před dětskou mší od 16:30 na faře (s výjimkou prázdnin). Zveme do našich řad všechny děti, které by se chtěly aktivně zapojit do zpívání na dětských mších!