Farní aktivity

Pastorační rada Ekonomická rada Výuka náboženství Ministranti Schola malá Schola velká Sbor Spolčo mladých Piškoti Poupátka Společenství manželů Živý růženec Farní zpravodaj Farní stránky Česká křesťanská akademie Animátoři mládeže Ostatní aktivity

Schola velká

Schola ve Vizovicích funguje odedávna, jen její složení se v průběhu času mění. V současné sestavě zpíváme od května 2006. Pravidelně se nás schází asi 10, příležitostně ale i dvojnásobně více. Jsou mezi námi žáci ZŠ, studenti středních a vysokých škol, ale i pracující. Věkové rozpětí scholy je přibližně 14 – 30 let.

Svým zpěvem doprovázíme nedělní mše svaté, většinu slavností a svátků, oslavy ve farnosti a na požádání také křty, svatby a pohřby.

Do našeho repertoáru patří především křesťanské písně z Hosany, Koinonie a dalších menších zpěvníků (ze setkání mládeže apod.). Zpěv doprovázíme hrou na kytary, ale také na housle, violu, zobcovou flétnu, basu a bongo.

Vizovická schola rozhodně nežije jen sama pro sebe. Někteří z nás se také zapojují do zpívání v chrámovém sboru či pomáhají vést malou scholu. Již několikátým rokem pod vedením Bětky Burgetové funguje společenství Poupátek a zastoupení máme i v děkanátní schole DĚS. Každoročně se účastníme Setkání schol Vizovického děkanátu ve Slušovicích.

Zkoušíme pravidelně před nedělní mší svatou a podle potřeby po domluvě také během týdne.

Zveme každého, kdo by se rád přidal a chtěl spolu s námi oslavovat Pána svým zpěvem! Přijď mezi nás v neděli v 7.45 na faru.

Kontakt:

  • 721 985 449
  • 607 720 109
  • 776 621 818
© 2008 Římskokatolická farnost Vizovice :: Designed by Javora .O. :: Code by T. B. :: Administrace: Jiří Slezák
Děkujeme za bezplatný hosting firmě ZLINUX
Počídadlo přístupů: