OHLÁŠKY

Pondělí 15. 7., čtvrtek 18. 7. - sobota 20. 7. mše sv. v 17:30

Neděle 21. 7. mše sv. v 9 hod

Sbírky
V pátek 5. 7. byla sbírka 5. 480,- a minulou neděli byla sbírka 14. 656,- Kč, dary na kostel 4. 000,- a e-dary 750,- Kč. Pán Bůh zaplať. * Příští neděli bude sbírka na opravy a potřeby kostela.

Poutní slavnost v Jasenné
Příští neděli 21. 7. bude v Jasenné poutní slavnost ke cti sv. Marie Magdalény. Mše sv. začíná v 10:30. Po mši sv. jste zváni ke společnému setkání v Besedě. Jste srdečně zváni k poutní slavnosti.

Diecézní pouť do Říma v září
Jako doplnění k pozvánce z minulé neděle. Pouť do Říma proběhne ve dnech 24. – 29. 9. Je nabídka pouti ve verzi autobusové a letecké. Konkrétní nabídky najdete na diecézních stránkách www.ado.cz.

7. července 2024

06m.jpg

Svátky v týdnu

Ve čtvrtek svátek sv. Benedikta

Příští neděle je 15. v mezidobí

Týdenní program

Pondělí 8. 7., čtvrtek 11. 7. - sobota 13. 7. mše sv. v 17:30

V úterý 9. 7. pohřeb pí Marie Kulíškové v 15:30

Neděle 14. 7. mše sv. v 9 hod.

Sbírky
Minulou neděli byla sbírka 14. 616,- Kč, dar na kostel 1. 500,- a e-dary 1. 050,- Kč. Pán Bůh zaplať.

Pozvánka arcibiskupa Josefa na pouť do Říma v září letošního roku
Jako Česká republika máme tu velikou výsadu, že v bazilice sv. Petra už několik století stojí oltář našeho národního patrona, sv. Václava. Každý rok sem někdo z mých spolubratří biskupů putuje se svými věřícími, aby na tomto místě svěřil náš národ Bohu. Proto letos k této pouti rád zvu vás všechny. Byť je cesta spojena s jistou námahou a nepohodlím a také něco stojí, přinese veliké obohacení. Sám jsem si to připomněl naposledy před několika dny, kdy mě mí příbuzní a přátelé doprovodili do Říma k bohoslužbě s převzetím pallia. Zážitky z pobytu i setkání s historií a kulturním bohatstvím v srdci naší církve předčily veškerou únavu a byly pro nás velikým povzbuzením. Váš biskup Josef

OHLÁŠKY CÍRKEVNÍHO MANŽELSTVÍ
V sobotu 20. 7. 2024 chtějí ve farním kostele ve Vizovicích uzavřít církevní manželství Jan Radoň a Veronika Špaňhelová, oba bytem Vizovice.